İnternet Reklamcılığı ile Dijital Pazarlama

Artan satış grafiğine, etkin ve verimli reklam bütçesi kullanımına en doğru hamlelerle ulaşmak istiyorsanız sizi böyle alalım!

Beklentilerinizi anlamak ve hedef kitlenize doğru aktarmak için işini tutkuyla yapan ekibimiz, dijital reklamcılığın en yeni trendlerini takip eder ve yaratıcı süreç sonrasında tam da markanıza uygun tanıtım stratijilerini planlar. Sizin için en uygun dijital reklam platformlarını belirleyerek, gerek infografik görseller, gerekse videolarla desteklenmiş ürün tanıtım hizmetini sunarız.

Macaw Dijital Reklam Hizmetleri

Dijital Reklam Kanalları

Sunduğunuz ürün ve hizmetin tanıtım ve pazarlamasında nokta atışı sonuçlara ulaşmak için, dijital pazarlama bütçesinin en verimli yollarla kullanılmasını sağlamanız önemlidir. Dijital pazarlama kendi içerisinde kanallara ayrılmış olduğundan, markanızın hedef kitlesine doğrudan ulaşmak için veri analizleriyle desteklenmiş bir pazarlama stratejisi oluşturmak ise en önemlisi.

İnteraktif medya kanalları içerisinde google adwords reklamları, youtube reklamları, facebook reklamları gibi sosyal medya kanalları içerisinde, kampanyanızın amacına uygun geri dönüşlerin alınacağı platformları belirlemek ve reklam bütçenizi kanalize etmek açısından sektörel bilgi birikimi ve uzmanlığa sahip çözüm ortaklarıyla çalışırsanız, işinizi şansa bırakmazsınız.

Google Adwords Macaw İstanbul

Google Adwords

Facebook Reklamları Macaw İstanbul

Facebook Reklamları

Instagram Reklamları Macaw İstanbul

Instagram Reklamları

Dinamik Reklamlar Macaw İstanbul

Dinamik Reklamlar

Macaw Dijital Reklam Hizmetleri

Semantik İnternet Reklamcılığı

Kullanıcıların ürün veya ihtiyaç odaklı yaptığı internet aramaları, arama motorlarının geniş veri hafızalarında toplanır. Ve elde edilen sonuçlar ışığında yapılan veri analizleri, kullanıcıların arayışlarını tahmin etmek ve davranış yönelimlerinin tespiti gibi sonuçlarla en gerçekçi pazarlama stratejilerine yönelmemizi sağlar.

Anahtar kelime içerikleri web siteleri tasarımı, hem kullanıcıyı size yönlendirir, hem de kitlelerin tüketim alışkanlıklarını yönlendirme ve artırma imkanı sunarak, ürün veya hizmetinizin doğru hedef kitleye ulaşmasını sağlar. Özellikle google'ın semantik çalışmaları, kullanıcıların rastgele aramalarını doğru tahmin ederek, en yakın sonuçları ona ulaştırma konusunda sürekli gelişmektedir. Bu hizmete yönelik doğru yapılmış seo çalışmaları, markanızın geniş kitlelere ulaşması için değerli bir fırsat sunar.