Macaw Influencer Marketing Hizmetleri

Youtuber ve Vloggerlar ile Hatırlı Pazarlama

Sosyal medya üzerinden, yeniden kurgulanan ve doğal yollarla şekillenen yeni nesil iletişim ağları, markalar için organik yollarla pr yapmak için harika fırsatlar sunuyor. Bu, kendi içerisinde karmaşık fakat çok yönlü, kitlesel veri analizine imkan veren etkileşim ortamında, marka bilinirliğini ve ürün pazarlamanızı yapmanız için, yönelimleri ve yeni iletişim yöntemlerini takip eden ajanslarla çalışmanız işinizi kolaylaştıracak.

Influencerların kendi deneyimlerini paylaşarak tanıtımını yaptığı ürünler, sadık takipçileriyle yaşayacağı verimli etkileşimler sonucu hedef kitlesine en hızlı şekilde ulaşır. Hatırlı pazarlama yöntemi sayesinde, ullanıcı deneyimlerine ait geri dönüşlerin getireceği en gerçekçi ve güvenilir veriler, gelecek pazarlama stratejilerinin geliştirmesi için verimli bir kaynak oluşturur.

Markanızı genç kitlelerin takip ettiği yüzlerle buluşturuyoruz

Markanızın dijital marketing stratejilerini belirlerken, doğru hedefler belirlemek kadar doğru ünlüyle çalışmak da kurumsal imajınız ve marka güvenilirliğinizi sürdürmek için çok önemlidir. Markanızla bütünleşecek vlogger veya sosyal medya influencerlarının yanı sıra, sosyal medyayı etkin kullanan sporcu ve sanatçılarla da markanızı tanıtabilir, takipçilere reklam yoluyla ulaşabilirsiniz. Çok kısa sürede, milyonlarca kişiye ulaşır, pazarlama odaklı stratejilerimiz doğrultusunda tüketici güvenini oluşturursunuz.

Marka bilinirliğini artırma yolunda, geçmişe yönelik aramalarda da yerinizi koruyara stabil bir imaj algısını yaratır, müşteri sadakatini korumak için bir adım daha atmış olursunuz. Geleneksel reklam yöntemlerinin aksine, daha dinamik ve anlık etkileşime açık bu reklam yöntemiyle, genç kitlelerin ilgisini çekmeniz ve onları markanıza yönlendirmeniz kolaylaşır.

Macaw Influencer Marketing Hizmetleri