Web Sitesi Çalışmalarımız

Marka kimliğine uygun, responsive, modern web sitesi çalışmalarımızın tümü güncel ui/ux standartları çerçevesinde tasarlanmakta, kullanıcı dostu özel içerik yönetim panelimizle birlikte geliştirilmektedir.

San Deco | Paint Manufacturing & Distribution Web Sitesi

San Deco | Paint Manufacturing & Distribution

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Web Sitesi

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi

Akıllı Pazarım - Akıllı Telefon ve Tablet Teknoloji Pazarı Web Sitesi

Akıllı Pazarım - Akıllı Telefon ve Tablet Teknoloji Pazarı

Togo Plastik Web Sitesi

Togo Plastik

Ta-ze | Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Web Sitesi

Ta-ze | Tariş Zeytin ve Zeytinyağı

Infiera Studio Web Sitesi

Infiera Studio

Mermer Sanat Web Sitesi

Mermer Sanat

EmlakAcentesi.Com Web Sitesi

EmlakAcentesi.Com

Macaw Web Sitesi Hizmetleri

Responsive Web Tasarım: User Interface / User Experience

Web sitenizin potansiyel ve mevcut ziyaretçilerinin, internet kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak sitenizin görüntülediği mecraya göre tasarım yapmanız gerekebilir. Gerçek şu ki, günümüz internet kullanıcıların %25e yakın bir oranı, internet deneyimini mobil cihazlar üzerinden yaşıyor. Gelecekte bu oranın yükselme trendi göstereceğini düşünürsek, web sitenizin mobil cihazlara ve tabletlere uygun olarak tasarlanması, kullanıcı deneyimini keyifli hale getireceği için tıklanma sayınızı artıracaktır.

Responsive web tasarımı, kullanıcının web sitesine pc, tablet veya mobil cihazdan girdiğini algılayarak sayfa boyutu, yazı, resim ve menu boyutlarını otomatik olarak cihaza uygun şekilde gösterir. Bu sayede kullanıcılar diledikleri sayfalar daha hızlı ulaşır, ve yönelendirilirler. Responsive web siteleri arama motorları tarafından desteklenir ve sitenizin arama sonuçlarında ön sıralarda çıkmasına yardımcı olur.

Uçtan Uca Web Çözümleri: Front End ve Back End Web Geliştirme

Kullanıcıya özel arayüz imkanı sunan, hesap ve üyelik sistemi ile çalışan web siteleri responsive web tasarımına ihtiyaç duyuyorlar, bu noktada web site tasarımı aşamasında ise beck hand geliştiricilerin deneyimi ön plana çıkıyor. Front-end geliştiricisi ise web sitesiyle kullanıcının birebir bir etkileşimi girdiği ön yüzü tasarlar.

Sitenin hızlı ve verimli çalışmasını sağlayan, veri tabanı yönetimini oluşturan kişi back-end geliştiricisidir. Web sitenizin ön yüzü ve arka planının birbirleriyle koordineli ve sorunsuz çalışması ve kullanıcılarınızın sıkıntısız bir kullanım olanağı sağlamak için back-end ve front-end developerların birlikte çalışması önem taşır. Bu sayede ürün pazarlama ve tanıtımlarınızı ön plana çıkaran, ve online alışveriş imkanı sunan en önemli dijital platform olan web sitenizde, müşterilerinize keyifli bir deneyim yaşatır ve kurumsal imajınıza güç katarsınız.

Macaw Web Sitesi Hizmetleri