Drone Çekimleri - Hava Görüntüleme

En uzak güzelliklere yaklaşmak için, ister topraktan ister gökten isterseniz de deniz üstünden, yenilikçi yaklaşım ile drone çekimleri gerçekleştirmekteyiz.

İçinde bulunduğumuz dönemde reklam yapabilmek için birçok farklı yöntem vardır. Bu yöntemleri seçerken de elimizde bulunan imkanları düşünüyor ve bunlara göre hareket ediyoruz. Genel olarak bakıldığında en etkili reklam ve tanıtım yönteminin video içerikler olduğu söylenebilir. Kısa sürede çok fazla şey anlatabiliyor olması, görsellik ile akılda kalıcı olması ve sosyal medya platformlarında da kolaylıkla paylaşılabiliyor olması ile video içerikler en yoğun ilgiyi gören ve sosyal platformlarda en çok etkileşim getiren içerik türüdür. Video çekimleri için birçok farklı yola başvurulmaktadır. Büyük alanlar, geniş görüntüler alınmak istendiğinde, başvurulacak olan hem en güncel hem de en yararlı yöntem drone çekimleri kullanmak olacaktır. Drone çekimleri ile hem çok uzaklara ulaşabilecek hem de kaliteli görüntüler ortaya çıkarabileceksiniz. 

Kurumunuzu, ürününüzü ya da verdiğiniz hizmeti sergilemek istiyorsanız eğer en etkileyici yol şüphesiz tanıtım filmihazırlamaktır. Video prodüksiyon ile görsel ögeleri bir araya özenle getirecek ve akılda kalıcılığı sağlayarak marka değerinizde de artmalar meydana getireceksiniz. Kurumsal kimlik niteliğinde olacak olan tanıtım filmlerine gerekli özeni gösterecek olursanız eğer sektörde bulunan rakiplerinizi de geçmeyi kolaylaştıracak ve rakip yarışında kolaylıkla üstlere çıkabileceksiniz. Drone çekimleri, geniş görüntü almak ve rakiplerinizden daha farklı tanıtım filmleri ortaya çıkarabilmek konusunda farklılık meydana getirecektir. Çünkü en güncel ve son teknoloji bunlardır. Fuarlarda ya da organizasyonda sergileyeceğiniz ya da çalışmayı düşündüğünüz firmalara CV niteliğinde bile gönderebileceğiniz drone çekimleri tanıtım filmleri ile karşı tarafta hem kalıcı bir iz bırakacak hem de yüksek marka değeri düşüncesi oluşturacaksınız. 

 

Profesyonel ekibi ve son teknoloji ekipmanlarımız ile Macaw İstanbul olarak, her zaman yenilikten yanayız ve bu sebeple de drone çekimleri yaparak hem markaya değer kazandırıyor hem de sektöre uygun olarak markayı yansıtan kaliteli içerikler çıkarıyoruz. Prestijinizi yüksekten piyasaya sürebilmek ve müşterilerinize ya da sektörünüzdeki diğer firmalara, markalara ön bilgi verebilmek amacıyla bir tanıtım filmi kullanmanız sizi ileri götürecektir. Bunun da yine en güncel ve en çok ilgi gören içerik türünden olması markanıza, firmanıza değer katacaktır. Bu sebeple de ister yerden ister gökten isterse de deniz üstünden drone çekimleri ile gelin farkınızı ortaya koyalım!

Referanslar