Reklam Filmi

Televizyon dünyasının en verim alınan iletişim aracı olan reklam filmi artık dijital dünyada da çok büyük ilgi görmektedir. Her şeyin çok kısa sürede yayıldığı ve binlerce kişiye saniyeler içinde ulaştığı dijital platformlar, reklam amacıyla kullanılmaya başlanmış ve kullanan markalar kısa sürede başarıyı yakalamıştır. 

 

Reklam filmi, bir markanın, ürünün ya da hizmetin duyurulabilmesi için en çok başvurulan yöntemdir.

Tanıtım Filmleri

Daha fazla kişiye ulaşabilmek ve hedef kitleniz üzerinde akılda kalıcı bir iz bırakmanın en kolay ve nitelikli yolu video içeriklerdir. Bakıldığında bir çok sektör için önemli bir konuma gelen tanıtım filmi kullanılacağı alanlara göre çeşitlere ayrılmaktadır.

Tanıtım yapmaya ihtiyacı olmayan marka yoktur ve nitelikli tanıtım filmi olmayan marka da hep bir adım geridedir. 

İçerik Videoları

Sektöre bağlı olarak hazırlanan içerik videoları, markanın sektöre bakış açısını da yansıtmakta ve kısa süre içerisinde birçok avantaj sağlamaktadır.

Sosyal medya platformları üzerinden paylaşılan postiçerik videoları gibi içeriklerle hem kendi sektörlerinden müşteriler buluyor hem de potansiyel müşterilerine kendileri ve işleri hakkında bilgi verebiliyor.

Dijital dünyanın vazgeçilmezi olan içerik videoları ile üç adım öne çıkın!

Fabrika Tanıtım Filmi

Fabrika tanıtım filmi ile ortak pazarda olduğunuz kişilere gücünüzü kanıtlayabilir ve potansiyel müşteri kitlenize sürede ulaşabilirsiniz.

Fuar ve etkinliklerde fabrika tanıtım videoları ile üretim gücünüzü ve potansiyelinizi katılımcılara daha net ve ikna edici biçimde tanıtabilirsiniz. Tanıtım videolarının yazılı iletişimin önüne geçmesi ile önem kazanan video içerikler tanıtım filmleri ile kurumsal kimlik oluşmasına da destek olmaktadır.

İmaj Filmleri

İmaj tanıtım filmi, marka, firma, ürün ya da hizmetlere ait olan tüm özellikleri anlatan, kişilere ve potansiyel müşterilere ulaşabilmeyi sağlayan, kendinize davet etmeye yarayan ve hedef kitleye en iyi ve nitelikli şekilde bilgi veren video içerik türlerindendir.

İmaj tanıtım filmleri kullanarak hedef kitlenize en doğru yaklaşımla ulaşabilirsiniz. Macaw İstanbul olarak Kreatif ekibimizle çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Ürün Tanıtım Videoları

Tanıtılan ürününlerin hedef kitleleri ile bir bağ kurmasını sağlamak için de kreatif bir ekip ve gerekli teknik ekipman ve bilgi gerekiyor. 

 

Ürün tanıtım videoları, belirlenen hedef kitleye verilmek istenen mesaja uygun olarak metin ve görsellerle hazırlanıyor.

Gelin projeleriniz için fikir ve senaryoları birlikte oluşturalım.

Kurumsal Tanıtım Filmi

Bir sektör içerisinde birçok farklı hedef kitle vardır ve hedef kitleye uygun olarak hizmetler ve ürünler sunulmaktadır. 

Kurumsal tanıtım filmi ile markanıza yaptığınız yatırım ürünü ya da hizmetlerinizin hedef kitleniz ile buluştururken başarıya daha hızlı adımlar atabileceksiniz.

 

Potansiyel kitle ve müşterilerinize tanıtım filmleri sayesinde erişebilecek ve müşterilerinizi arttıracaksınız.

Kişisel Videolar

Kişisel marka videoları içerisinde kullanılan renkler, sesler, özel görüntüler ya da bir sembol, zamanla sizi anımsatacaktır. Siz ve kişisel markanız değer kazandıkça bu simgelerin her biri kullanıcıya sizi hatırlatacak ve artık sizinle bir bütün haline gelecektir.

 

Kişisel markanızın değerini arttırmak için sosyal medya içerikleri için kişisel marka videoları istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Macaw İstanbul olarak her zaman kreatif çözüm, yaratıcı fikir ve kaliteli içeriklerle sizlere geliyoruz!

Animasyon Videolar

Markalar dijital platformlarda seslerini duyurabilmek için daha yaratıcı içerik çeşitlerine ihtiyaç duyuyorlar. 3D animasyon videolar sahip oldukları esneklik sayesinde bu ihtiyacı karşılıyor. Dijital dünyanın sürekli değişen yapısına ayak uydurabilmek için proje üretiminde hız önemli bir rol alıyor. 

 

Animasyon video filmler ile dijital ve sosyal mecralarda markanıza güç katarken hedef kitleniz ile olan iletişimi maksimum seviyeler çıkartabilirsiniz

Masaüstü Video

Masaüstü video çözümleri ile hem düşük bütçeli hem de yeterli bilgi gerektiren içerikler üretilebilmekte ve ister marka ister ürün isterseniz de hizmet tanıtımını yapabileceksiniz.

 

İnternet ve sosyal medya platformları için hazırlanan masaüstü video içerikler olduğu gibi, TV dünyasına da reklam filmleri hazırlanabilmektedir. 

Macaw İstanbul bu konuda ki en hızlı ve düşük bütçeli çözüm ortağınız olacaktır.

Showreel Videoları

Profesyonel, alanında uzman olan görüntü ekibi ve grafik tasarımcılara sahip olan Macaw İstanbul, yaratıcılığıyla da sahneleri bir araya getirecek ve ortaya sizler için kaliteli showreel videoları oluşturacaktır.

 

Showreel videoları ile kendinizi kanıtlamak ve bu kanıtı özenli, kaliteli bir çekim, montaj ile taçlandırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve istediğiniz detayları da öğrenebilirsiniz. 

Drone Çekimleri

Profesyonel ekibi ve son teknoloji ekipmanları ile Macaw İstanbul olarak, daima yenilikten yanayız. Drone çekimleri yaparak hem markaya değer kazandırıyor hem de sektöre uygun olarak markayı yansıtan kaliteli hava görüntüleme videoları çıkarıyoruz.

 

Prestijinizi yükseltebilmek, mevcut ve potansiyel kitlenizle etkili iletişim kurmak amacıyla bir tanıtım filmi kullanmanız markanıza büyük ölçüde farklılık kazandıracaktır..