Kişisel Marka Videoları

Kişisel markanızı gözler önüne serin. Kişisel marka videoları ile iletişiminizi güçlendirin ve ilham verin.

Zaman kişisel marka zamanı...

Kişisel marka terimi kullanıldığında aslında kişilere bir pazarlamacı ya da satıcı ima ediliyor gibi gelebilir. Ancak bu öyle değildir. Özetlemek gerekirse sahibi olduğunuz bir firma var olsun. Bu firma zaten bilinen bir firma olsun ya da yeni bir firma olsun bu fark etmeyecektir. Kurucusu sizsiniz ve siz aslında bir markasınız. Sadece kendi adınızı değil başka bir ad vermişsiniz. Kendinizi sürekli yenileyip, sosyal medya hesaplarınızı sürekli güncelleyip, sürekli aktif olup kendinizi çok sayıda kişiye duyurabilirsiniz. Bunun yanı sıra, sizin duyulmanızla birlikte sahip olduğunuz firma ya da marka da duyulmaya başlayacak ve markanızın hem değeri hem de bilinirliği artacaktır. Bu sebeple de kişisel marka gelişiminizi iyi kontrol etmelisiniz. Bunun için de sosyal medya platformlarını aktif kullanmalısınız. Sosyal medya platformlarında paylaşacağınız kişisel marka videoları ile hem daha çok kişiye yayılabilecek hem de marka değerinizi arttıracaksınız.

Kişisel Marka Gelişimi İçin Sosyal Medyada Video İçerikler

 

Sosyal medya platformlarının her biri geniş kullanıcı kitlesine sahiptir. Bu nedenle de kişisel marka gelişimi için günümüzün en etkili aracısı bunlardır. Sosyal medya platformlarında yapılacak olan paylaşımlar, kullanılacak olan içerikler ile sürekli kullanıcılara ulaşacak ve belki de sürekli olarak bir takipçi artışı yaşanacaktır. Sosyal medya içerik paylaşımı konusunda en etkili olan içerik türü videodur. Video içerikler, bu platformlarda en çok etkileşimi getiren türdür ve kişisel marka gelişiminizi de en hızlı şekilde ilerletecek olan dolayısıyla videolardır. Özenle hazırlanan ve gerçeği yansıtıp, ilgi çekici olan kişisel marka videoları ile hem kendinize hem de markanıza çok daha fazla değer kazandıracaksınız. 

 

Kişisel marka videoları içerisinde kullanılan renkler, sesler, özel görüntüler ya da bir sembol, zamanla sizi anımsatacaktır. Siz ve markanız değer kazandıkça bu simgelerin her biri kullanıcıya sizi hatırlatacak ve artık sizinle bir bütün haline gelecektir. Markanızın değerini arttırmak için sosyal medya içerik paylaşımı için kişisel marka videolarıistiyorsanız eğer bizimle iletişime geçebilirsiniz. Macaw İstanbul olarak her zaman kreatif çözüm, yaratıcı fikir ve kaliteli işlerle sizlere geliyoruz!

referanslar