Masaüstü Video Çözümleri

Az veri ile çok verim için, ürün, hizmet ya da marka tanıtımında kullanılacak daha düşük bütçeli masaüstü video çözümleri sunuyoruz. 

Markalar, bazen kendi tanıtımları bazen ürün ya da hizmet tanıtımları için kendi web sitelerinde ve geniş kullanıcı kitlesi olan sosyal medya platformlarında kullanmak adına video içerikler hazırlamaktadırlar. Bu içeriklerin hazırlanma sürecinde bazen elde yeterli veriler olamayabiliyor ya da marka zaten bilinen ve tanına bir marka olduğu için video içeriğe ayrıca çok bütçe ayırmak istemiyor olabilir. Bu durumlarda da devreye masaüstü video çözümleri gidiyor. Masaüstü film nedir diye sorulacak olursa cevap açık aslında. Kamera ve ışık ekibi gibi ekipler olmadan, kameraman, ışık yönetmeni, çekim yönetmeni, grafikçi veya editör gibi kalabalık bir set ekibine gerek duyulmadan, yalnızca montaj masası ve kurgu yönetmeni, renk seçici ve grafikçi gibi küçük bir ekiple hazırlanan videolardır. 

Referanslar

Masaüstü video çözümleri ile hem düşük bütçeli hem de bol tasarım gerektiren video içerikler üretilebilmekte ve ister marka ister ürün isterseniz de hizmet tanıtımını yapabileceksiniz. İnternet ve sosyal medya platformları için hazırlana masaüstü video içerikler olduğu gibi, televizyon dünyasına da reklam filmleri hazırlanabilmektedir. Diğer çekim işlemlerine oranla daha düşük bütçe isteyen ancak animasyon ya da bol grafik istenen durumlarda aynı bütçe isteyebilen video içerik türüdür. Masaüstü video çözümleri, bolca yaratıcılık istemektedir. Kamera yoktur, duygudan ve gerçeklikten uzaktır. Bunlar düşünülünce ne var gibi bir soru akıllara gelebilmektedir. Burada bütün iş aslında editör ve kurgu yönetmeninindir. 

 

Az veri ile çok şey anlatmak isteyenlere, az görsel ile bile şaşırtıcı sonuçlar isteyenlere Macaw İstanbul olarak masaüstü video çözümleri ile en güzel içerikleri sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz, alanında uzman ve deneyimli grafik tasarımcılar ve editörler ile mükemmel video prodüksiyon sizlerle olacaktır. Masaüstü video çözümleri seçeneğini biz genel olarak bilinir markalara önermekteyiz. Yapılan kampanyaları zaten tanınma derdi olmadan masaüstü video seçeneği ile hazırlayabilir ve piyasaya sürerek aynı etkiyi sağlayabiliriz. Zaten kullanıcılar, bu markayı bilmektedir ki bu nedenle de maliyetten de kısılmış olunur. Siz de az veri ile unutulmaz sonuçlar istiyorsanız ve ayrıca yaratıcı fikir nehrini görüp şaşırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.