• Yasin Güngör

Şirketlere Özel Fabrika Tanıtım Filmi

Fabrikada yapılan üretimin mevcut ve potansiyel müşterilere gösterilmesi çok önemli. Ancak her seferinde fuarlara yüzlerce kitapçık, broşür taşımak zorlu bir süreç olabilir. Dijital dünyanın sunduğu yeniliklerden faydalanın. Bırakın fabrika tanıtım filmi sizi ve yaptığınız işleri anlatsın.

Macaw İstanbul, başta İstanbul ve Kocaeli bölgesi olmak üzere baştan sona fabrika tanıtımı hizmeti sunuyor. Sıkıcı bir tanıtım yerine heyecanlı bir trailer görmeye hazır olun. Üretim alanına uygun senkronize müziklerle videoyu çekici bir kısa filme dönüştürüyoruz.


Fabrika Tanıtım Filmi ile Rekabetçi Avantaj Yaratın


Günümüz dünyasında rekabet her sektörde oldukça fazla. Özellikle de üretim sektöründe bu rekabet daha da yoğun olarak göze çarpıyor. Fabrika üretim videoları, üretim sürecinizi baştan sona tanıtmanıza izin verir.

Fabrika ihtiyaçlarına göre özelleşmiş video tanıtım ve video prodüksiyon hizmetimiz aradığınız her şeye sahip. Artık sahip olduğunuz gücü ve kapasiteyi dünyaya gösterme vakti.İyi Bir Fabrika Videosu Hangi Öğeleri İçermeli?


İyi bir fabrika videosu çekmek her açıdan uzmanlaşma ve profesyonel yaklaşım içerir. Ayrıca fabrika tanıtım filmi bazı temel özelliklere de sahip olmalıdır.

  • Fabrikanın iç ve dış mekan görüntüsü

  • Fabrikada yer alan üretim hattının detaylı görüntüsü

  • Üretim hattında mevcut otomasyon ve niteliklerin görüntüsü

  • Üretilen ürünlere dair yakın çekim çalışmaları

  • Süreçlerin detaylı olarak gösterilmesi

Tüm bu öğeleri içeren fabrika tanıtım videosu, rakiplerinizin bir adım önüne geçmenize yardımcı olacak. İstek halinde çalışanlarınızla özel görüşmeler düzenleyerek bu görüşmelerin en can alıcı noktalarını da tanıtım filmine ekleyebiliriz.

Profesyonel Fabrika Tanıtımı için Macaw İstanbul


Macaw İstanbul, uzman ekibi ve profesyonel ekipmanları sayesinde çekici, yüksek kaliteli ve kurumsal kimliğinizle uyumlu tanıtım videoları hazırlıyor. Videolara ek olarak fabrikanın tanıtımı fabrika tanıtım yazısı, fabrika tanıtım sunumu gibi ek hizmetlerle de tamamlanıyor.

Yaratıcılık bizim için çok önemli. İzleyicilerin dikkatini çekmek de. İster geri dönüşüm fabrikaları videoları ister üretim hattı tanıtımı olsun, video prodüksiyon hizmetimiz ihtiyaçlarınıza göre özelleşiyor. Her sektörde en cazibeli noktaları bularak videolarımızda yansıtıyoruz. Fabrika tanıtım filmi sayesinde güçlü kurumsal imajınızı daha da güçlü kılmaya hazır mısınız?


Fabrika tanıtım filmi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. Üretiminizi potansiyel müşterilerinizle paylaşın.

102 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör