Reklam Filmleri

Günümüzün en çok kazandıran ve en çok duyuran reklam video içerikler için kreatif çözümler, yaratıcı ve akılda kalıcı fikirler ile kaliteli sonuçlar sunuyoruz.

Televizyon dünyasının en verim alınan iletişim aracı olan reklamlar artık dijital dünyada da çok büyük ilgi görmektedir. Her şeyin çok kısa sürede yayıldığı ve binlerce kişiye saniyeler içinde ulaştığı dijital platformlar, reklam amacıyla kullanılmaya başlanmış ve kullanan markalar kısa sürede başarıyı yakalamıştır. Reklam filmi, bir markanın, ürünün ya da hizmetin duyurulabilmesi için en çok başvurulan yöntemdir. Video içeriklerin kısa süre içinde çok fazla şeyi iletiyor olması ve bu içerik türünün kolaylıkla dijital platformda paylaşılabiliyor olması ile reklam filmi çok büyük ilgi görmeye başlamıştır. Yoğun araştırmalar ve çalışmalar sonucunda hazırlanan brief, hedef kitle ile film çekilecek olan sektör de göz önünde bulundurularak değerlendiriliyor ve hem rakip hem de hedef kitle analizi sonrasında detaylandırılmaktadır. 

Macaw İstanbul, uzman ekibi ve ekipmanları ile reklam filmi hazırlama sürecinde sürekli olarak efektif çözümler sunar ve yaratıcılığını konuşturur. Böylelikle ortaya çıkan sonuçlarla markanızın reklam filmi, markanız için güven duygusu oluşumunu sağlar ve bilinirliğinizde de artışlar meydana gelir. Standart kalıpların dışında kreatif çözümler üreterek rakipleriniz arasından kolaylıkla sıyrılmanız sağlanır ve zaten dijital ortamların yoğun ilgi gördüğü dönemde markanızın ya da şirketinizin reklam filmi ile müşteri sayınızı da çokça arttırırsınız. Hedef kitlenize ve potansiyel müşterilerinize ulaşmanızın en rahat yolu olan reklam filmi, Macaw İstanbul tarafından uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Hem kaliteli sonuçlar hem de uygun fiyatlarla zekice tasarlanmış olan nitelik sahibi bir reklam filmi ile markanıza büyük katkılar sağlayabilirsiniz. 

 

İçinde bulunduğunuz sektörü, markanızın sektöre bakış açısını ve işleri yürütüş biçimini hem en gerçekçi hem de en yaratıcı şekilde sunacak olan Macaw İstanbul, reklam filmi stokları sunacak ve markanıza uygun olanı sizlerin görüşleri de seçmiş olacaksınız. Reklam filmi ücretleri için ise net fiyat söylenememektedir. Çünkü fiyat, çekilecek olan filmin boyutundan kullanılacak olan malzemelere kadar birçok farklı etken ile değişiklik göstermektedir. 

 

Markanız için, firmanız için en kaliteli ve en kreatif çözümler için bizimle iletişime geçebilir ve sektördeki konumunuzu en hızlı şekilde yükseltmek ve markanızı en iyi şekilde tanıtabilmek için video prodüksiyon içerikler için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Referanslar