Tanıtım Filmi

Ne tanıtıyor olursanız olun, sektörünüz ne olursa olsun, her zaman akılda kalan ve etkili tanıtım filmleri ile markanızın değerini arttırmak için sizlere çözümler sunuyoruz. 

Günden güne daha da gelişen teknoloji, dokunduğu her sektörde değişimler meydana getirmektedir. Herkesin hayatında ortak olarak meydana getirdiği şeylerde birisi de mobil ekranlardır. Hal böyle olunca da insanlar için bu mobil ekranlar bir iletişim stratejisine dönüşmüştür. Nitelikli olarak meydana getirilen tanıtım filmleri, marka değerini arttırır ve artan marka değeri ile de ulaşılabilen insan sayısı da büyük bir artış yaşar. Yoğun kullanıcı kitlesine sahip olan internet platformlarını kullanan her insan günde en az bir tane de olsa video izliyor ya da videoya denk gelebiliyor.

 

Bütün bu veriler bir araya getirildiğinde de tanıtım filmleri, markaların insanlara ulaşabilmek adına başvuracakları yollardan hem en zahmetsiz hem de en kalıcı olanıdır. Bakıldığında birçok sektör için önemli bir konuma gelen bu filmler, kullanılacağı yere ve tanıtılacak olan sektöre göre de çeşitlere ayrılmaktadır.

Tanıtım Filmi Çeşitleri

 

Günümüz teknolojisinde insanlara ulaşabilmenin en kolay ve etkili olan yolu video içeriklerdir ve video içerikler kullanılarak kendi tanıtımınızı yapabilirsiniz. Daha fazla kişiye ulaşabilmek ve sayıca müşterilerinizi arttırabilmek için başvurulacak olan tanıtım filmleri birçok çeşit için çekilebilmektedir. Tanıtım filmleri ne çeşitlerde olabilmektedir, bakacak olursak;

  • Kurumsal tanıtım filmi

  • Firma tanıtım filmleri

  • Ürün tanıtım filmi

  • Mekan tanıtım filmi

  • Kitap tanıtım filmi

  • Etkinlik tanıtım filmi

  • Uygulama tanıtım filmi

  • Web sitesi tanıtım filmi

 

Tanıtım filmleri bakıldığında, sektörle alakalı potansiyel müşterilere ulaşarak onların dikkatini çekmek amacıyla kullanılmaktadır. Ayrıca hazırlanmış olan ürün, hizmet veya kurumları da en doğru ve en anlaşılır şekillerde ifade edebilmek de amaçlanmaktadır. Bu filmlerin çekimlerine başlamadan önce, çekilecek olan markanın brief yani kendini tanıtması, beklentilerini özetlemesi çok önemlidir. Beklenen şekilde, hedef kitle göz önünde bulundurularak ve markanın sektörüne uygun olarak hazırlanmış olan tanıtım filmleri, beklenen etkiyi yaratacak ve markaya değer katarak potansiyel müşteriler tarafından da maksimum etkileşimi almayı sağlayacaktır. 

 

Gelişen döneme ayak uydurarak fikirler üreten ve estetik algılar açısından da profesyonel ekiple çalışan Macaw İstanbul, hedef kitle ve rakip analizi yaparak doğru kişilere en doğru ulaşım biçimiyle yaklaşımı sağlayacaktır. Müşterinin beklentisi ve uzman ekibin estetik hayal gücü ile stoklar ortaya çıkacak ve ardından kalan aşamalar tamamlanacaktır. Eğer siz de çağa ayak uydurarak rakiplerinizi ince detaylarla geçmek istiyorsanız ve hedef kitlenize ulaşımın en iyi yolunu arıyorsanız, uygun fiyatlarda tanıtım filmleri için iletişime geçebilirsiniz. 

Referanslar